Výsledky výstav - lapinkoira

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výsledky výstav

Výstavy

Výsledky výstav
2019

2020
2021

Výsledky výstav v ČR i zahraničí

Na této stránce najdete výsledky z různých výstav u nás i v zahraničí. Pokud se s nimi budou chtít účastníci daných výstav pochlubit. U výsledku ze zahraničí to budou většinou jen výsledky zástupců z ČR. Můžete se zde chlubit úspěchy svých miláčků nebo sledovat úspěchy rodičů svého budoucího štěňátka. A chovatelé zde naopak mohou najít úspěchy svých odchovů.

Mezinárodní výstava Klatovy 18. 9. 2022 – rozhodčí - Kristina Vaníčková

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída mladých

Dorian Pěnivá voda

V1, CAJC, BOJ

Feny - mezitřída

Bella Luna Lumiartti

Absence

Feny - třída otevřená

Arwen Elenthiar Lumiartti

V2, r.CAC, r.CACIB

 

Braeria Wicca Mystery

Absence

 

Cácorka Pěnivá voda

V1, CAC, CACIB, BOB

Národní výstava Olomouc 3. 9. 2022 – rozhodčí - Tibor Havelka - SK

Třída

Pes

výsledek

Feny - třída otevřená

Arwen Elenthiar Lumiartti

V1, CAC, NV,BOB

Krajská výstava Slaný 13. 8. 2022 – rozhodčí - Olga Dolejšová

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída veteránů

Hiittanan Willi Wonka

V1, VTV

Mezinárodní výstava Praha 7. 8. 2022 - rozhodčí - Gabriela Ridarčíková - SK

Třída

Pes

výsledek

Psi - mezitřída

Bjarte Meus Mons

V1,CAC,res.CACIB

Psi - třída šampionů

Saukko av Vintervidda

V1, CAC, CACIB, BOB

Psi - třída veteránů

Hosuli av Vintervidda

V1, BOV

Feny - třída otevřená

Arwen Elenthiar Lumiartti

V2,res.CAC, res.CACIB

Feny - vítězů

Elena Nezkrotná markýza

V1, CAC, CACIB, BOS

Mezinárodní výstava Praha 6. 8. 2022 - rozhodčí - Alessandro Zeppi - IT

Třída

Pes

výsledek

Psi - mezitřída

Bjarte Meus Mons

V1,CAC,res.CACIB

Psi - třída šampionů

Saukko av Vintervidda

V1, CAC, CACIB, BOB

Psi - třída veteránů

Hosuli av Vintervidda

V1, BOV

Feny - třída otevřená

Arwen Elenthiar Lumiartti

VD2

Feny - vítězů

Elena Nezkrotná markýza

V1, CAC, CACIB, BOS

Saukko av Vintervidda - 5. místo ve skupině FCI 5

Mezinárodní výstava Praha 5. 8. 2022 – rozhodčí - Nedim Šuta - BIH

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída veteránů

Hosuli av Vintervidda

V1, BOS,BOV

Feny - třída mladých

Bella Luna Lumiartti

VD1

Feny - třída otevřená

Arwen Elenthiar Lumiartti

VD3

 

Cácorka Pěnivá voda

V1, res.CAC

Feny - vítězů

Elena Nezkrotná markýza

V1, CAC, CACIB, BOB

Oblastní výstava Nový Jičín 31. 7. 2022 – rozhodčí - Miroslav Václavík

Třída

Pes

výsledek

Feny - třída otevřená

Arwen Elenthiar Lumiartti

VD1

Oblastní výstava Praha - Rychety 31. 7. 2022 – rozhodčí - Karel Hořák

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída dorostu

Karl Lagerfeld Wood Mark

VN1

Psi - třída mladých

Dorian Pěnivá voda

V1, VTM

Psi - třída otevřená

Al Capone Wicca Mystery

absence

 

Casper Nezkrotná markýza

V1, VT

Psi - třída vítězů

Cooper Nezkrotná markýza

V1,VT, OV

Psi - třída veteránů

Hiittanan Willi Wonka

V1, VTV

Feny - třída dorostu

Bamoco Bacara Mala Wiedeň

absence

Feny - třída otevřená

Anneke Pěnivá voda

V3

 

Aoki Alakai Wicca Mystery

V2

 

Borůvka Pěnivá voda

V1,VT,OV

Dorian Pěnivá voda - 1. místo nejkrásnější mladý pes výstavy

Cooper - 3. místo ve skupině FCI 5

Hiittanan Willi Wonka - 2. místo o nejkrásnějšího veterána výstavy

Národní výstava Mladá Boleslav 17. 7. 2022 – rozhodčí - Karel Hořák

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída dorostu

Karl Lagerfeld Wood Mark

VN1

Psi - třída mladých

Hemingwey Nezkrotná markýza

V1, CAJC, BOJ

Psi - mezitřída

Ajax Galax Apuesto Diablo

VD1

Psi - třída otevřená

Frederic Kelsey Nezkrotná markýza

V1,CAC

Psi - třída vítězů

Poseidone Vis Et Gloria

V1, CAC,NV

Feny - třída otevřená

Aoki Alakai Wicca Mystery

V2, res.CAC

 

Arwen Elenthiar Lumiartti

VD3

 

Borůvka Pěnivá voda

V1,CAC

Feny - vítězů

Elena Nezkrotná markýza

V1, CAC, NV, BOB

Elena Nezkrotná markýza - 3. místo ve skupině FCI 5

Oblastní výstava Netolice 9. 7. 2022 – rozhodčí - Leoš Jančík

Třída

Pes

výsledek

Feny - třída otevřená

Arwen Elenthiar Lumiartti

V1, VT, OV

Národní výstava Klatovy 3. 7. 2022 – rozhodčí - Antonín Mudra

Třída

Pes

výsledek

Feny - třída otevřená

Arwen Elenthiar Lumiartti

V1, CAC

Mezinárodní výstava Brno 26. 6. 2022 – rozhodčí - Monika Kuriata-Okarmus - Polsko

Třída

Pes

výsledek

Feny - třída otevřená

Arwen Elenthiar Lumiartti

V1, CAC, BOB, CACIB

Oblastní výstava Náměšť na Hané 19. 6. 2022 – rozhodčí - Zdena Jílková

Třída

Pes

výsledek

Feny - třída otevřená

Arwen Elenthiar Lumiartti

V1, VT, OV

Krajská výstava Benátky nad Jizerou 19.6. 2022 – rozhodčí - Karel Hořák

Třída

Pes

výsledek

Psi - mezitřída

Ajax Galax Apuesto Diablo

V1, VT, KV

Feny - třída otevřená

Aoki Alakai Wicca Mystery

V1, VT, KV

Ajax Galax Apuesto Diablo + Aoki Alakai Wicca Mystery - 3 nejlepší pár výstavy

Krajská výstava Rokycany 11. 6. 2022 – rozhodčí - Lenka Frnčová

Třída

Pes

výsledek

Feny - třída otevřená

Arwen Elenthiar Lumiartti

V1, VT, Krajský vítěz

Krajská výstava Horní Počernice 29. 5. 2022 – rozhodčí - Antonín Karban

Třída

Pes

výsledek

Feny - třída mladých

Bella Luna Lumiartti

V1,VT

Feny - třída otevřená

Cácorka Pěnivá voda

V1, VT, Krajský vítěz

 

Arwen Elenthiar Lumiartti

V2

Krajská výstava Hradec Králové 28. 5. 2022 – rozhodčí - Andraš Polgar

Třída

Pes

výsledek

Feny - třída otevřená

Arwen Elenthiar Lumiartti

V1, VT, Krajský vítěz

Mezinárodní výstava Litoměřice 22. 5. 2022 – rozhodčí - Antonín Mudra

Třída

Pes

výsledek

Psi - mezitřída

Frederic Kelsey Nezkrotná markýza

V1, CAC

Psi - třída otevřená

Casper Nezkrotná markýza

V1,CAC, res. CACIB

Psi - třída vítězů

Saukko Av Vintervidda

V1, CAC, CACIB, BOB

Feny - mezitřída

Braeria Wicca Mystery

V1,CAC, res. CACIB

 

Evangeline Nezkrotná markýza

V1, CAC, CACIB

Feny - třída otevřená

Arwen Elenthiar Lumiartti

V2

 

Borůvka Pěnivá voda

V1,CAC

Saukko Av Vintervidda - 3. místo ve skupině FCI 5

Krajská výstava Karlovy Vary 15. 5. 2022 – rozhodčí - Ing. Leoš Jančík

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída štěňat

Karl Lagerfeld Wood Mark

VN1

Feny - třída otevřená

Arwen Elenthiar Lumiartti

V1, VT, Krajský vítěz

Speciální výstava Mladá Boleslav 30. 4. 2022 – rozhodčí - Petr Řehánek

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída štěňat

Karl Lagerfeld Wood Mark

VN1

Psi - třída mladých

Geoffrey Nezkrotná markýza

V2

 

Gideon Gucci Nezkrotná markýza

N

 

Hercule Poirot Nezkrotná markýza

V1, CAJC, BOJ

Psi - mezitřída

Ajax Galax Apuesto Diablo

V1

Psi - třída otevřená

Al Capone Wicca Mystery

VD

 

Cooper Nezkrotná markýza

V1,CAC

Psi - třída vítězů

Hosuli Av Vintervidda

V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB

Feny - třída mladých

Bella Luna Lumiartti

V2

 

Hope Nezkrotná Markýza

V1

Feny - mezitřída

Aamunkoi Niina Apuesto Diablo

V2

 

Akira Tas Šimíček

absence

 

Braeria Wicca Mystery

V1,CAC

Feny - třída otevřená

Aeris Aida Wicca Mystery

VD

 

Aeris Aida Wicca Mystery

V3

 

Angela Aune Apuesto Diablo

absence

 

Aoki Alakai Wicca Mystery

V2, res.CAC

 

Arwen Elenthiar Lumiartti

VD

 

Cácorka Pěnivá voda

V1,CAC

Evangeline Nezkrotná markýza

VD4

Feny - vítězů

Elena Nezkrotná markýza

V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOS

Feny - třída veteránů

Aliisa

V1, BOV

Mezinárodní výstava České Budějovice 3. 4. 2022 – rozhodčí - Kristina Vaníčková

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída otevřená

Melhankozia Olipa Kerran Knock On Wood

V1,CAC,CACIB, BOB

Feny - třída otevřená

Aeris Aida Wicca Mystery

absence

 

Arwen Elenthiar Lumiartti

absence

Krajská výstava Lysá nad Labem 6.3. 2022 – rozhodčí - Antonín Mudra

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída mladých

Hemingwey Nezkrotná Markýza

V2

 

Hercule Poirot Nezkrotná Markýza

V1, VTM

Psi - mezitřída

Ajax Galax Apuesto Diablo

V1, VT

Psi - třída otevřená

AL Capone Wicca Mystery

V1

 

Feeli Tili Bailey Nezkrotná Markýza

VD2

Psi - třída vítězů

Saukko av Vintervidda

V1,VT,KV, Vítěz Lysé

Feny - třída mladých

Bella Luna Lumiartti

V2

 

Hope Nezkrotná Markýza

V1, VTM

Feny - mezitřída

Aamunkoi Niina Apuesto Diablo

V3

 

Azel Bienca Rosse

V2

 

Braeria Wicca Mystery

V4

 

Elena Nezkrotná Markýza

V1, VT

Feny - třída otevřená

Angela Aune Apuesto Diablo

V3

 

Arwen Elenthiar Lumiartti

VD4

 

Cácorka Pěnivá voda

V2

 

Evangeline Nezkrotná Markýza

V1,VT,KV

Saukko av Vintervidda - 1. místo ve skupině FCI 5
Saukko av Vintervidda - 3 nejlepší jedinec výstavy

Mezinárodní výstava Brno 6. 2. 2022 – rozhodčí - Kristina Vaníčková (CZ)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třida mladých

Feeli Tuli  Bailey Nezkrotná markýza

V1,CAJC,BOJ

Psi - třída otevřená

Vis Et Gloria Poseidone

V1,CAC,CACIB, BOB

Feny - třída otevřená

Vis Et Gloria Era

V1,CAC,CACIB, BOS

Mezinárodní výstava Brno 5. 2. 2022 – rozhodčí - Ewa Górska (PL)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třida mladých

Feeli Tuli  Bailey Nezkrotná markýza

V1,CAJC,BOJ

Psi - třída otevřená

Vis Et Gloria Poseidone

V1,CAC,CACIB, BOB

Feny - třída otevřená

Vis Et Gloria Era

V1,CAC,CACIB, BOS

Národní výstava Brno 9. 1. 2022 – rozhodčí - Peter Friedrich Berchtold (A)

Třída

Pes

výsledek

Feny - třída dorostu

Bella Luna Lumiartti

VN1

Feny - mezitřída

Cácorka Pěnivá voda

V1, CAC, NV, BOB

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky