reportáž slovensko - lapinkoira

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

reportáž slovensko

Výstavy
 
Pozvánka na výstavu
Vítěz výstavy
 
Kompletní tým z Čech
Billboard
Pivo
Výlet

Klubová výstava 11.5.2019 na Slovensku

Když se objevila pozvánka na klubovou výstavu na slovensku, na které se objevila naše lapinka Korinka, začalo se u nás pohrávat s myšlenkou, že pojedeme.
Nakonec bylo rozhodnuto „jedeme“.
Chtěla jsem ovšem na Slovensku ukázat i jiné lapinky než naše černé. Oslovila jsem proto majitelku krémového pejska (náš odchov) a majitelku hnědé fenky zda se s námi na tu dlouhou cestu vydají. Slovo dalo slovo a náš tým čtyř lidí doplnilo 6 lapinek ( Willi, Talli, Sauko, Hosuli, Casper a Anneke).
V pátek ráno naše část vyrazila. Kolem poledne se objevila vysněná koliba první zastávka byla téměř povinná – halušky.
Luxusní halušky. Po dobrém obědě pokračujeme v cestě. Zhruba kolem třetí jsme v malebné obci s názvem Mošovce = náš cíl. Po ubytování přišla na řadu krásná procházka po loukách a kopcích. Po procházce následovala večeře a relax.  
Ráno je tým kompletní a jdeme na obhlídku místa konání výstavy. Do očí nás praštil připravený stupeň vítězů pro závěrečné focení všech vítězů. Byla na něm i lapinka. Díky tomu se nám tam všem líbí zase o něco víc. Máme připravené stanoviště pro celodenní pobyt u kruhu a jdeme na přejímku. Dostáváme katalog a dárek od klubu. Zíráme na to opravdu jak blázni. Na katalogu je zase lapinka Korynka. Totální uzemnění ovšem nastalo po obdržení dárku ve formě plechovkového piva na plechovce fotka rozhodčích a pozor zase lapinka. No já už měla opravdu dost a sedám na židli se slovy „ to už můžeme jet domů dnes mě už nemůže nic překvapit“.
No překvapilo a to úžasné výsledky celého našeho českého týmu (viz výsledky).
A závěr při výhlašování toho nejhezčího jedince celé výstavy jsem prostě obrečela. Opravdu jsem to nečekala, že náš Hosuli (Kuki, mistr prezident) vyhraje úplně toho nejkrásnějšího psa celé výstavy.
To se muselo samozřejmě náležitě oslavit. Jsem moc šťastná, že jsem na tento krásný zážitek nebyla sama. Měla jsem kolem sebe skvělé přátele, kterým za vše moc děkuji.
Výstava byla skvěle organizovaná a skončila už ve tři odpoledne. Tak co šlo se zase na špacír po okolí. Kelom sedmé po návratu přišla na řadu společná večeře a co jiného než opět halušky :) pak posezení u kávy a pokec. Krásná tečka za super dnem. Doufám, že nás příště bude ještě víc a větší sranda a tak ...

Za tým Jitka Bastl Hořáková


Katalog
Halušky
 
Ceny našeho týmu
Oslava
Koliba
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky